AUGUR Brand Backpack For Men Woman School Bag 14inch Laptop High quality Travel College school Bag Fashion Men Backpack








AUGUR Brand Backpack For Men Woman School Bag 14inch Laptop High quality Travel College school Bag Fashion Men Backpack








| Weight | 0.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 7 × 15 in |
| Item Type | Backpacks |
| Brand Name | AUGUR |
| Closure Type | Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | Men Backpack |
| Interior | Computer Interlayer,Interior Slot Pocket |
| Style | Fashion |
| Main Material | Oxford |
| Exterior | Silt Pocket |
| Handle/Strap Type | Soft Handle |
| Capacity | Below 20 Litre |
| Backpacks Type | External Frame |
| Carrying System | Air Cushion Belt |
| Gender | Unisex |
| Decoration | None |
| Rain Cover | No |
| Lining Material | Polyester |
| function1 | School Bag travel back bag |
| For people | Men Women Backpack |
| Men Backpac | travel laptop |
| Size | L30*W15*H40cm |
| function2 | laptop backpack |
| function3 | man's backpack |
| function4 | women's backpack |
| function5 | male/ female bags |
Backpack
Men Backpacks Anti theft USB Charging 15.6 Laptop Bag Feminine Male Notebook College Schoolbag
Backpack
Men’s Fashion Travel Backpacks Anti theft USB Charging 15.6 Laptop Bag Waterproof Female Male
Backpack
Summer Arrival Men Water Resistant Backpack USB Recharging Backpack fit for 15.6 inches Laptop
Backpack
Waterproof Nylon Backpacks Women Fresh Female Korean College Student Travel Backpack Bag Back pack
Backpack
Men Backpack Large Capacity Luggage Canvas backpack Shoulder Computer Backpacking Functional Laptop
Backpack
Laptop Backpacks Men for 15-17 inch Computer Boy Travel Waterproof Anti-theft Notebook Black