


Brand: BISON DENIM
Material: premium cowhide leather
Size: 29.5*38.5*11cm (14″ laptop)
Color: Black





























Brand: BISON DENIM
Material: premium cowhide leather
Size: 29.5*38.5*11cm (14″ laptop)
Color: Black


























| Weight | 1.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 in |
| Item Type | Backpacks |
| Main Material | Genuine Leather |
| Interior | Interior Compartment,Computer Interlayer,Interior Zipper Pocket,Interior Slot Pocket,Cell Phone Pocket |
| Brand Name | BISON DENIM |
| Lining Material | Genuine Leather |
| Rain Cover | No |
| Closure Type | Zipper |
| Gender | Men |
| Carrying System | Arcuate Shoulder Strap |
| Backpacks Type | Internal Frame |
| Model Number | N2337-1 |
| Handle/Strap Type | Soft Handle |
| Style | Fashion |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Exterior | Silt Pocket |
| Pattern Type | Solid |
| Decoration | Letter |
| Technics | cowhide |
| Color | Black Coffee |
| Size | 29.5*38.5*11cm |
| Capacity | 14 inches laptop |
Backpack
Summer Arrival Men Water Resistant Backpack USB Recharging Backpack fit for 15.6 inches Laptop
Backpack
Men Backpack Large Capacity Luggage Canvas backpack Shoulder Computer Backpacking Functional Laptop
Backpack
Men USB Charging Backpack Male Canvas Laptop Backpacks Man Women Casual Waterproof Travel Backpack
Backpack
New Anti-thief USB Recharging Laptop Backpack Hard Shell No Key TSA Custom Lock Design Backpack
Backpack
Laptop Backpacks Men for 15-17 inch Computer Boy Travel Waterproof Anti-theft Notebook Black
Backpack
Waterproof Nylon Backpacks Women Fresh Female Korean College Student Travel Backpack Bag Back pack
Backpack
Men’s Fashion Travel Backpacks Anti theft USB Charging 15.6 Laptop Bag Waterproof Female Male