New made have add 4 gold feet,the quality more good than before, That color more bright brown,more black than before

























New made have add 4 gold feet,the quality more good than before, That color more bright brown,more black than before

























| Weight | 1.08 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 20 in |
| Item Type | Handbags |
| Main Material | Genuine Leather |
| Model Number | QW9338 |
| Lining Material | Polyester |
| Gender | Women |
| Handbags Type | Shoulder Bags |
| Number of Handles/Straps | Single |
| Types of bags | Shoulder & Handbags |
| Interior | Interior Compartment,Interior Zipper Pocket,Interior Slot Pocket,Cell Phone Pocket |
| Hardness | Soft |
| Shape | Hobos |
| Closure Type | Zipper |
| Brand Name | GREAT KING QI WANG |
| Style | Fashion |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Exterior | Silt Pocket |
| Pattern Type | Solid |
| Material | Top Layer Pebble Cowhide Leather |
| Dimension | 31*25*12.5cm |
| Weight | 0.75KG |
| Color | Black,Brown |
| Packing | White paper+plastic bag+dust bag |
| Item | 100% Genuine Leather Bag Brand Designer Cowhide Leather Handbags |
| Occasion | Dating,Working Place,Shopping,Traveling,Business,Party |
| Decoration | Two side Belt |
| Sold Point 1 | Classic elegant and graceful,comfortable,roomy,suit for any season |
| Sold Point 2 | Gorgeous+Soft+Elegant+a faint leather smell no odor |
Handbag
Women shoulder bag casual tote bag ladies handbag large capacity with Rivet and Ruched Brown/Gray
Handbag
Women bag brand new fashion with a pillow handbag high quality PU tote bag luxury handbags designer
Handbag
Women small shoulder bag tassel handbag purse fashion artificial leather crossbody bag for ladies
Handbag
New retro women bags small shoulder bag high quality PU leather tote bag small clutch handbags
Handbag
Kid Girls Flower candy color PVC Jelly handbag shoulder bag baby patent transparent purse bag
Handbag
AMELIE GALANTI Women’s Bag Flap Lovely fashion Embroidery Letter Small Cartoon Women Shoulder Bag
Handbag
Women high quality shoulder bag women small crossbody bag ladies fashion tote artificial leather