



















































| Weight | 0.65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 35 × 40 in |
| Item Type | Handbags |
| Lining Material | Polyester |
| Gender | Women |
| Handbags Type | Shoulder Bags |
| Number of Handles/Straps | Single |
| Types of bags | Shoulder & Crossbody Bags |
| Brand Name | Realer |
| Hardness | Soft |
| Closure Type | Zipper |
| Occasion | Versatile |
| Main Material | PU |
| Interior | Interior Zipper Pocket,Interior Slot Pocket,Cell Phone Pocket |
| Model Number | RHNWB1037 |
| Style | Fashion |
| Decoration | None |
| Shape | Flap |
| Exterior | Silt Pocket |
| Pattern Type | Solid |
| Color | Green-Gray/Brown/Black |
| Size | 30*14*18cm |
Handbag
New retro women bags small shoulder bag high quality PU leather tote bag small clutch handbags
Handbag
Women small shoulder bag tassel handbag purse fashion artificial leather crossbody bag for ladies
Handbag
Women bag brand new fashion with a pillow handbag high quality PU tote bag luxury handbags designer
Handbag
Large saddle bag crossbody bags for women brown flap purses with Tassel over the shoulder long strap