



















































| Weight | 0.92 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 14 × 26 in |
| Item Type | Handbags |
| Lining Material | Polyester |
| Main Material | Split Leather |
| Gender | Women |
| Number of Handles/Straps | Single |
| Brand Name | Realer |
| Model Number | RHNWB1156 |
| Interior | Interior Compartment,Interior Zipper Pocket,Interior Slot Pocket,Cell Phone Pocket |
| Types of bags | Handbags & Crossbody bags |
| Hardness | Soft |
| Shape | Hobos |
| Closure Type | Zipper |
| Occasion | Versatile |
| Handbags Type | Totes |
| Decoration | None,Rivet |
| Exterior | Silt Pocket |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Color | Black/Khaki/Wine Red |
| Size | 27*12.5*24cm |
Handbag
Women small shoulder bag tassel handbag purse fashion artificial leather crossbody bag for ladies
Handbag
Women high quality shoulder bag women small crossbody bag ladies fashion tote artificial leather
Handbag
Women bag brand new fashion with a pillow handbag high quality PU tote bag luxury handbags designer
Handbag
New retro women bags small shoulder bag high quality PU leather tote bag small clutch handbags
Handbag
Women shoulder bag casual tote bag ladies handbag large capacity with Rivet and Ruched Brown/Gray