















































| Weight | 0.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 30 × 50 in |
| Item Type | Handbags |
| Style | Fashion |
| Gender | Women |
| Lining Material | Polyester |
| Exterior | Silt Pocket |
| Closure Type | Zipper |
| Handbags Type | Shoulder Bags |
| Types of bags | Shoulder & Crossbody Bags |
| Decoration | Rivet,Ruched |
| Pattern Type | Solid |
| Hardness | Soft |
| Interior | Cell Phone Pocket,Interior Zipper Pocket |
| Number of Handles/Straps | Single |
| Brand Name | Realer |
| Model Number | RHNWB1122 |
| Shape | Casual Tote |
| Main Material | PU |
| Occasion | Versatile |
| Color | Gray/Brown/Camel |
| Size | 31*15*30 cm |
Handbag
AMELIE GALANTI Women Handbags Shoulder Bag Luxury Brand Bags Butterfly Pattern Sequined Striped
Handbag
Women small shoulder bag tassel handbag purse fashion artificial leather crossbody bag for ladies
Handbag
AMELIE GALANTI Women’s Bag Flap Lovely fashion Embroidery Letter Small Cartoon Women Shoulder Bag
Handbag
Kid Girls Flower candy color PVC Jelly handbag shoulder bag baby patent transparent purse bag