



































| Weight | 0.67 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 22 × 10 in |
| Item Type | Handbags |
| Lining Material | Polyester |
| Gender | Women |
| Handbags Type | Shoulder Bags |
| Number of Handles/Straps | Single |
| Types of bags | Shoulder & Handbags |
| Shape | Frame |
| Brand Name | Realer |
| Model Number | RHNWB0177 |
| Hardness | Soft |
| Closure Type | Hasp |
| Occasion | Versatile |
| Main Material | PU |
| Interior | Interior Zipper Pocket,Interior Slot Pocket,Cell Phone Pocket |
| Style | Vintage |
| Decoration | None |
| Exterior | Silt Pocket |
| Pattern Type | Solid |
| size | 29*11*22cm |
| color | Blue, Army green, Rose red |
| type1 | famous brand handbags leather |
| type2 | women messenger bags |
| type3 | bags for women |
Handbag
AMELIE GALANTI Women’s Bag Flap Lovely fashion Embroidery Letter Small Cartoon Women Shoulder Bag
Handbag
Kid Girls Flower candy color PVC Jelly handbag shoulder bag baby patent transparent purse bag
Handbag
Large saddle bag crossbody bags for women brown flap purses with Tassel over the shoulder long strap
Handbag
Women bag brand new fashion with a pillow handbag high quality PU tote bag luxury handbags designer
Handbag
Women high quality shoulder bag women small crossbody bag ladies fashion tote artificial leather