













































| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 12 × 28 in |
| Item Type | Handbags |
| Lining Material | Polyester |
| Gender | Women |
| Decoration | Tassel |
| Handbags Type | Shoulder Bags |
| Number of Handles/Straps | Single |
| Types of bags | Shoulder & Handbags |
| Brand Name | Realer |
| Hardness | Soft |
| Shape | Hobos |
| Closure Type | Zipper |
| Model Number | RHNWB1176 |
| Occasion | Versatile |
| Main Material | PU |
| Interior | Interior Zipper Pocket,Interior Slot Pocket,Cell Phone Pocket |
| Exterior | Silt Pocket |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Color | 8 colors |
| Size | 31.5*12*28cm |
| Material | artificial leather |
Handbag
Women small shoulder bag tassel handbag purse fashion artificial leather crossbody bag for ladies
Handbag
Kid Girls Flower candy color PVC Jelly handbag shoulder bag baby patent transparent purse bag
Handbag
AMELIE GALANTI Women Handbags Shoulder Bag Luxury Brand Bags Butterfly Pattern Sequined Striped
Handbag
New retro women bags small shoulder bag high quality PU leather tote bag small clutch handbags
Handbag
Large saddle bag crossbody bags for women brown flap purses with Tassel over the shoulder long strap
Handbag
Women bag brand new fashion with a pillow handbag high quality PU tote bag luxury handbags designer
Handbag
AMELIE GALANTI Women’s Bag Flap Lovely fashion Embroidery Letter Small Cartoon Women Shoulder Bag