

























































| Weight | 0.85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 30 × 40 in |
| Item Type | Handbags |
| Closure Type | Zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Main Material | Genuine Leather |
| Hardness | Soft |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Interior | Cell Phone Pocket,Interior Compartment,Interior Slot Pocket,Interior Zipper Pocket |
| Model Number | RHNWB1137 |
| Style | Fashion |
| Number of Handles/Straps | Single |
| Exterior | Silt Pocket |
| Shape | Casual Tote |
| Brand Name | Realer |
| Types of bags | Shoulder & Handbags |
| Decoration | None |
| Handbags Type | Shoulder Bags |
| Lining Material | Polyester |
| Gender | Women |
| Occasion | Versatile |
| Color | Black/Gray/Purple |
| Size | 30*13*28 cm |
Handbag
Women high quality shoulder bag women small crossbody bag ladies fashion tote artificial leather
Handbag
New retro women bags small shoulder bag high quality PU leather tote bag small clutch handbags
Handbag
Kid Girls Flower candy color PVC Jelly handbag shoulder bag baby patent transparent purse bag
Handbag
Large saddle bag crossbody bags for women brown flap purses with Tassel over the shoulder long strap