AUGUR Anti-Thief USB Bagpack Men Laptop Backpacks For Women Men School Backpack Bag For Boy Girls Male Travel Back Pack Mochila
Big Discount,Only 7 days.
Ship From USA,United Kingdom,Germany,France,Spain,Italy
















AUGUR Anti-Thief USB Bagpack Men Laptop Backpacks For Women Men School Backpack Bag For Boy Girls Male Travel Back Pack Mochila
Big Discount,Only 7 days.
Ship From USA,United Kingdom,Germany,France,Spain,Italy
















| Weight | 0.65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 45 in |
| Item Type | Backpacks |
| Model Number | Men's Backpack |
| Lining Material | Polyester |
| Brand Name | AUGUR |
| Capacity | Below 20 Litre |
| Interior | Computer Interlayer,Interior Slot Pocket |
| Technics | Embossing |
| Rain Cover | No |
| Closure Type | Zipper |
| Gender | Men |
| Carrying System | Air Cushion Belt |
| Backpacks Type | Internal Frame |
| Handle/Strap Type | Soft Handle |
| Decoration | None |
| Exterior | Silt Pocket |
| Main Material | Oxford |
| Pattern Type | Solid |
| Black Backpack | Laoptop backpack |
| School bag | Back to school |
| Travel bag | Waterproof Travel Back pack |
| Leather backpack | Men Women backpack |
| Size | 32*15*46cm |
| Style | fashion backpack |
| Feature1 | backpacks for girls teenagers |
| Feature2 | bag backpack |
| Feature3 | backpack for school |
| Feature4 | women's backpacks |
Backpack
Summer Arrival Men Water Resistant Backpack USB Recharging Backpack fit for 15.6 inches Laptop
Backpack
Men USB Charging Backpack Male Canvas Laptop Backpacks Man Women Casual Waterproof Travel Backpack
Backpack
Laptop Backpacks Men for 15-17 inch Computer Boy Travel Waterproof Anti-theft Notebook Black
Backpack
New Anti-thief USB Recharging Laptop Backpack Hard Shell No Key TSA Custom Lock Design Backpack
Backpack
Waterproof Nylon Backpacks Women Fresh Female Korean College Student Travel Backpack Bag Back pack
Backpack
Men Backpack Large Capacity Luggage Canvas backpack Shoulder Computer Backpacking Functional Laptop