Please Note:




































| Weight | 1.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 40 × 15 in |
| Item Type | Backpacks |
| Model Number | T-B3516 |
| Backpacks Type | Softback |
| Lining Material | Polyester |
| Interior | Interior Compartment,Computer Interlayer,Cell Phone Pocket |
| Capacity | 20-35 Litre |
| Rain Cover | No |
| Closure Type | Zipper |
| Gender | Men |
| Carrying System | Air Cushion Belt |
| Brand Name | tigernu |
| Handle/Strap Type | Soft Handle |
| Decoration | None |
| Exterior | Silt Pocket |
| Main Material | Oxford |
| Pattern Type | Solid |
| Technics | Anti theft |
| Backpack size | 15.6inch:19*31*45cm |
| Weight | 1.1KG |
| Laptop compartment size | 26*38cm fit 15.6inch laptop |
| Colors | Black grey,Grey |
| Style | Fashion casual urban travel backpack |
| Type | Silm backpack |
| Gift | A anti-theft lock |
| Feature | anti-theft,silm design |
| Note | Only USB port, power bank not included |
Backpack
Men Backpack Large Capacity Luggage Canvas backpack Shoulder Computer Backpacking Functional Laptop
Backpack
Summer Arrival Men Water Resistant Backpack USB Recharging Backpack fit for 15.6 inches Laptop
Backpack
New Anti-thief USB Recharging Laptop Backpack Hard Shell No Key TSA Custom Lock Design Backpack
Backpack
Men USB Charging Backpack Male Canvas Laptop Backpacks Man Women Casual Waterproof Travel Backpack
Backpack
Men Backpacks Anti theft USB Charging 15.6 Laptop Bag Feminine Male Notebook College Schoolbag