





























































| Weight | 0.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 30 × 11 in |
| Item Type | Backpacks |
| Pattern Type | Solid |
| Handle/Strap Type | Soft Handle |
| Main Material | Split Leather |
| Interior | Interior Compartment,Cell Phone Pocket,Interior Zipper Pocket,Interior Slot Pocket |
| Gender | Women |
| Lining Material | Polyester |
| Style | Fashion |
| Rain Cover | No |
| Brand Name | Realer |
| Exterior | Silt Pocket |
| Decoration | Chains |
| Capacity | Below 20 Litre |
| Closure Type | Zipper |
| Carrying System | Arcuate Shoulder Strap |
| Backpacks Type | Softback |
| Model Number | RHNWB0966 |
| Technics | vintage oil wax cow split leather |
| Color | 8 colors |
| Size | 24.5cm*11cm*29cm |
Backpack
Waterproof Nylon Backpacks Women Fresh Female Korean College Student Travel Backpack Bag Back pack
Backpack
New Anti-thief USB Recharging Laptop Backpack Hard Shell No Key TSA Custom Lock Design Backpack
Backpack
Men Backpack Large Capacity Luggage Canvas backpack Shoulder Computer Backpacking Functional Laptop
Backpack
Men USB Charging Backpack Male Canvas Laptop Backpacks Man Women Casual Waterproof Travel Backpack
Backpack
Summer Arrival Men Water Resistant Backpack USB Recharging Backpack fit for 15.6 inches Laptop
Backpack
Men Backpacks Anti theft USB Charging 15.6 Laptop Bag Feminine Male Notebook College Schoolbag