





























































| Weight | 1.03 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 14 × 35 in |
| Item Type | Backpacks |
| Backpacks Type | Softback |
| Lining Material | Polyester |
| Main Material | Split Leather |
| Gender | Women |
| Pattern Type | Alligator |
| Brand Name | Realer |
| Capacity | Below 20 Litre |
| Interior | Interior Compartment,Interior Zipper Pocket,Interior Slot Pocket,Cell Phone Pocket |
| Technics | Embossing |
| Rain Cover | No |
| Carrying System | Arcuate Shoulder Strap |
| Handle/Strap Type | Soft Handle |
| Decoration | Lock |
| Model Number | WB1223 |
| Exterior | Silt Pocket |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Color | Red/Black/Sliver Gray/Brown/Dark Green/Coffee |
| Size | 25.5*13*35cm |
| Style | Women backpacks |
| Feture 1 | School backpack |
| Feture 2 | split leather |
| Feture 3 | backpacks for girls teenagers |
| Feture 4 | Backpack Sliver/ |
Backpack
Waterproof Nylon Backpacks Women Fresh Female Korean College Student Travel Backpack Bag Back pack
Backpack
Summer Arrival Men Water Resistant Backpack USB Recharging Backpack fit for 15.6 inches Laptop
Backpack
Men Backpack Large Capacity Luggage Canvas backpack Shoulder Computer Backpacking Functional Laptop
Backpack
Men’s Fashion Travel Backpacks Anti theft USB Charging 15.6 Laptop Bag Waterproof Female Male