





















































| Weight | 1.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 25 × 40 in |
| Item Type | Handbags |
| Lining Material | Polyester |
| Main Material | Split Leather |
| Gender | Women |
| Pattern Type | Alligator |
| Number of Handles/Straps | Single |
| Brand Name | Realer |
| Interior | Interior Compartment,Interior Zipper Pocket,Interior Slot Pocket,Cell Phone Pocket |
| Hardness | Hard |
| Types of bags | Handbags & Crossbody bags |
| Closure Type | Zipper |
| Model Number | RHNWB1102 |
| Occasion | Versatile |
| Style | Fashion |
| Handbags Type | Totes |
| Decoration | None |
| Shape | Boston |
| Exterior | Silt Pocket |
| Color | Black/Brown/Army Green/Coffee |
| Size | 31*13.5*21 cm |
Handbag
AMELIE GALANTI Women’s Bag Flap Lovely fashion Embroidery Letter Small Cartoon Women Shoulder Bag
Handbag
Women high quality shoulder bag women small crossbody bag ladies fashion tote artificial leather
Handbag
Women bag brand new fashion with a pillow handbag high quality PU tote bag luxury handbags designer
Handbag
Kid Girls Flower candy color PVC Jelly handbag shoulder bag baby patent transparent purse bag
Handbag
Women small shoulder bag tassel handbag purse fashion artificial leather crossbody bag for ladies
Handbag
AMELIE GALANTI Women Handbags Shoulder Bag Luxury Brand Bags Butterfly Pattern Sequined Striped
Handbag
New retro women bags small shoulder bag high quality PU leather tote bag small clutch handbags