































| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 29 × 38 in |
| Brand Name | veevanv |
| Main Material | PU |
| Decoration | Rivet,Appliques |
| Gender | Women |
| Pattern Type | Camouflage |
| Backpacks Type | Softback |
| Lining Material | Polyester |
| Capacity | Below 20 Litre |
| Rain Cover | No |
| Carrying System | Arcuate Shoulder Strap |
| Model Number | WFCBP02185 |
| Exterior | Silt Pocket |
| Style | Preppy Style |
| Handle/Strap Type | Soft Handle |
| Interior | Interior Slot Pocket,Cell Phone Pocket,Interior Zipper Pocket,Interior Key Chain Holder,Interior Compartment,Computer Interlayer |
| Technics | Embossing |
| Item Type | Backpacks |
| Closure Type | Hasp |
| Color | Black, army green |
| is_customized | Yes |
| Backpack Usage | Daily Backpack |
| Size | 29*12*37cm |
Backpack
Men USB Charging Backpack Male Canvas Laptop Backpacks Man Women Casual Waterproof Travel Backpack
Backpack
New Anti-thief USB Recharging Laptop Backpack Hard Shell No Key TSA Custom Lock Design Backpack
Backpack
Men Backpacks Anti theft USB Charging 15.6 Laptop Bag Feminine Male Notebook College Schoolbag
Backpack
Summer Arrival Men Water Resistant Backpack USB Recharging Backpack fit for 15.6 inches Laptop
Backpack
Men Backpack Large Capacity Luggage Canvas backpack Shoulder Computer Backpacking Functional Laptop
Backpack
Men’s Fashion Travel Backpacks Anti theft USB Charging 15.6 Laptop Bag Waterproof Female Male
Backpack
Laptop Backpacks Men for 15-17 inch Computer Boy Travel Waterproof Anti-theft Notebook Black