

























































| Weight | 0.96 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 31 × 10 in |
| Item Type | Backpacks |
| Backpacks Type | Softback |
| Lining Material | Polyester |
| Main Material | Split Leather |
| Gender | Women |
| Brand Name | Realer |
| Capacity | Below 20 Litre |
| Interior | Interior Compartment,Interior Zipper Pocket,Interior Slot Pocket,Cell Phone Pocket |
| Rain Cover | No |
| Closure Type | Zipper |
| Carrying System | Arcuate Shoulder Strap |
| Exterior | Flap Pocket |
| Model Number | RHNWB0986 |
| Handle/Strap Type | Soft Handle |
| Style | Fashion |
| Decoration | None |
| Pattern Type | Solid |
| Technics | High Quality Cow Split Leather |
| Color | Pink/Black/Brown/Wine Red/Dark Green/Light Gray |
| Size | 26*12*32cm |
| Occasion | Backpack for travel/school |
| Style 1 | backpack women |
| Style 2 | travel backpack |
Backpack
Men’s Fashion Travel Backpacks Anti theft USB Charging 15.6 Laptop Bag Waterproof Female Male
Backpack
Men USB Charging Backpack Male Canvas Laptop Backpacks Man Women Casual Waterproof Travel Backpack
Backpack
Men Backpacks Anti theft USB Charging 15.6 Laptop Bag Feminine Male Notebook College Schoolbag
Backpack
Waterproof Nylon Backpacks Women Fresh Female Korean College Student Travel Backpack Bag Back pack
Backpack
New Anti-thief USB Recharging Laptop Backpack Hard Shell No Key TSA Custom Lock Design Backpack
Backpack
Summer Arrival Men Water Resistant Backpack USB Recharging Backpack fit for 15.6 inches Laptop