



















































| Weight | 0.86 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 15 in |
| Item Type | Handbags |
| Lining Material | Polyester |
| Gender | Women |
| Interior | Cell Phone Pocket,Interior Zipper Pocket |
| Style | Fashion |
| Shape | Hobos |
| Handbags Type | Shoulder Bags |
| Brand Name | Realer |
| Decoration | Ruched,Sequined,Hollow Out |
| Exterior | Silt Pocket |
| Types of bags | Shoulder & Handbags |
| Pattern Type | Hollow Out |
| Hardness | Soft |
| Closure Type | Zipper |
| Occasion | Versatile |
| Model Number | RHNWB0167 |
| Number of Handles/Straps | None |
| Main Material | PU |
| color | 4 colors(the real color maybe a little different from the picture.) |
| size | 35cm*10cm*29cm |
| Shoulder strap | No |
| Style 1 | Shoulder bag tote |
| Style 2 | designer handbags high quality |
| Style 3 | shoulder bag women |
Handbag
AMELIE GALANTI Women’s Bag Flap Lovely fashion Embroidery Letter Small Cartoon Women Shoulder Bag
Handbag
AMELIE GALANTI Women Handbags Shoulder Bag Luxury Brand Bags Butterfly Pattern Sequined Striped
Handbag
Women small shoulder bag tassel handbag purse fashion artificial leather crossbody bag for ladies
Handbag
Kid Girls Flower candy color PVC Jelly handbag shoulder bag baby patent transparent purse bag
Handbag
New retro women bags small shoulder bag high quality PU leather tote bag small clutch handbags
Handbag
Women high quality shoulder bag women small crossbody bag ladies fashion tote artificial leather
Handbag
Women bag brand new fashion with a pillow handbag high quality PU tote bag luxury handbags designer